Online Alışveriş İçin Tıklayın

Ürünler

FISTIKLI BAKLAVA

Ürün İçerik ve Özellikleri

Un, Yumurta, Nişasta, Şeker, Fıstık, Sadeyağ, Kaymak ile ustalarımız tarafından hazırlanan yaş baklava, tepsilere dizilerek geleneksel formunda biçimlendirildikten sonra pişirilip, mevsim ve ortam gibi özellikleri itibariyle derecelenmiş özel şerbet dökülerek müşteriye sunuma hazır hale getirilmektedir. Koruyucu ve Katkı Maddesi İçermemektedir.

 

FISTIKLI KURU BAKLAVA

Ürün İçerik ve Özellikleri

Un, Yumurta, Nişasta, Şeker, Fıstık, Sadeyağ ile ustalarımız tarafından hazırlanan kuru baklava, tepsilere dizilerek geleneksel formunda biçimlendirildikten sonra pişirilip, mevsim ve ortam gibi özellikleri itibariyle derecelenmiş özel şerbet dökülerek müşteriye sunuma hazır hale getirilmektedir. Koruyucu ve Katkı Maddesi İçermemektedir.

 

FISTIKLI ÖZEL KARE BAKLAVA

Ürün İçerik ve Özellikleri

Un, Yumurta, Nişasta, Şeker, Fıstık, Sadeyağ, Kaymak ile hazırlanan tatlı, tepsilere dizildikten sonra pişirilip, mevsim ve ortam gibi özellikleri itibariyle derecelenmiş özel şerbet dökülerek müşteriye sunuma hazır hale getirilir..Kare baklavayı özel yapan normal baklavaya göre biçimi ve daha fazla fıstık içermesidir. Koruyucu ve Katkı Maddesi içermez.

 

FISTIKZADE STEVIA

Ürün İçerik ve Özellikleri

Doğal Tatlandırıcılı, Şekersiz Aspartamsız Baklava.

 

FISTIKLI HAVUÇ DİLİM BAKLAVA

Ürün İçerik ve Özellikleri

Un, Yumurta, Nişasta, Şeker, Fıstık, Sadeyağ, Kaymak ile ustalarımız tarafından hazırlanan havuç dilimleri, tepsilere dizilerek geleneksel formunda biçimlendirildikten sonra pişirilip, mevsim ve ortam gibi özellikleri itibariyle derecelenmiş özel şerbet dökülerek müşteriye sunuma hazır hale getirilmektedir. Koruyucu ve Katkı Maddesi İçermemektedir.

 

DONDURMA

Ürün İçerik ve Özellikleri

Sadece çocukların sevdiği gibi bir algı hakim olsa da dondurma, yaşlı, genç ,kadın ,erkek hemen herkesin beğenerek tükettiği sütlü, dondurulmuş bir tatlı çeşididir.

 

GANNE

Ürün İçerik ve Özellikleri

Onlarca doğal bitki ve baharatın belli ölçülerde biribiri ile karıştırılarak ve şeker ile kaynatılması ile elde edilen doğal ferahlık sağlayan şifalı bir şerbettir.

 

KAHVALTI

Ürün İçerik ve Özellikleri

Günün en önemli öğünüdür kahvaltı. başlangıçtır mesela, kahve altıdır,sabah’a kadar süren o derin uykudan sonra vücuda giren ilk enerjidir.

 

HAZNA

Ürün İçerik ve Özellikleri

İçinde zahire denen kuru bakliyat ve yiyeceklerin saklandığı, bir mutfakta olmaz ise olmazların korunduğu ama kesinlikle bir buzdolabı görevi görmeyen bir dolap, bir küçük oda görünümünde oluşumlardır tarihi Antep evlerinde.

 

FISTIKLI ŞÖBİYET

Ürün İçerik ve Özellikleri

Un, Yumurta, Nişasta, Şeker,Fıstık, Sadeyağ, Kaymak ile ustalarımız tarafından hazırlanan şöbiyet, VACdizilerek geleneksel formunda biçimlendirildikten sonra pişirilip, mevsim ve ortam gibi özellikleri itibariyle derecelenmiş özel şerbet dökülerek müşteriye sunuma hazır hale getirilmektedir. Koruyucu ve Katkı Maddesi İçermemektedir.

 

FISTIKLI ÖZEL ŞÖBİYET

Ürün İçerik ve Özellikleri

Un, Yumurta, Nişasta, Şeker, Ekstra Fıstık, Sadeyağ, Kaymak ile ustalarımız tarafından hazırlanan özel şöbiyet, tepsilere dizilerek geleneksel formunda biçimlendirildikten sonra pişirilip, mevsim ve ortam gibi özellikleri itibariyle derecelenmiş özel şerbet dökülerek müşteriye sunuma hazır hale getirilmektedir. Koruyucu ve Katkı Maddesi İçermemektedir.

 

FISTIKLI YAPRAK ŞÖBİYET

Ürün İçerik ve Özellikleri

Un, Yumurta, Nişasta, Şeker, Ekstra Fıstık, Sadeyağ, Kaymak ile ustalarımız tarafından hazırlanan yaprak şöbiyet, tepsilere dizilerek geleneksel formunda biçimlendirildikten sonra pişirilip, mevsim ve ortam gibi özellikleri itibariyle derecelenmiş özel şerbet dökülerek müşteriye sunuma hazır hale getirilmektedir. Koruyucu ve Katkı Maddesi İçermemektedir.

 

FISTIKLI DOLAMA

Ürün İçerik ve Özellikleri

Un, Yumurta, Nişasta, Şeker, Ekstra Fıstık, Sadeyağ ile ustalarımız tarafından hazırlanan fıstıkzade özel dolama, tepsilere dizilerek geleneksel formunda biçimlendirildikten sonra pişirilip, mevsim ve ortam gibi özellikleri itibariyle derecelenmiş özel şerbet dökülerek müşteriye sunuma hazır hale getirilmektedir. Koruyucu ve Katkı Maddesi İçermemektedir.

 

BÜLBÜL YUVASI

Ürün İçerik ve Özellikleri

Un, Yumurta, Nişasta, Şeker, Fıstık, Sadeyağ ile ustalarımız tarafından hazırlanan bülbül yuvası, tepsilere dizilerek geleneksel formunda biçimlendirildikten sonra pişirilip, mevsim ve ortam gibi özellikleri itibariyle derecelenmiş özel şerbet dökülerek müşteriye sunuma hazır hale getirilmektedir. Koruyucu ve Katkı Maddesi İçermemektedir.

 

FISTIKLI KUŞ GÖZÜ

Ürün İçerik ve Özellikleri

Un, Yumurta, Nişasta, Şeker, Ekstra Fıstık, Sadeyağ, Kaymak ile ustalarımız tarafından hazırlanan Kuş Gözü, tepsilere dizilerek geleneksel formunda biçimlendirildikten sonra pişirilip, mevsim ve ortam gibi özellikleri itibariyle derecelenmiş özel şerbet dökülerek müşteriye sunuma hazır hale getirilmektedir. Koruyucu ve Katkı Maddesi İçermemektedir.

 

FISTIKLI ANTEP ÖZEL

Ürün İçerik ve Özellikleri

Un, Yumurta, Nişasta, Şeker, Fıstık, Sadeyağ ile ustalarımız tarafından hazırlanan Antep Özel, tepsilere dizilerek geleneksel formunda biçimlendirildikten sonra pişirilip, mevsim ve ortam gibi özellikleri itibariyle derecelenmiş özel şerbet dökülerek müşteriye sunuma hazır hale getirilmektedir. Koruyucu ve Katkı Maddesi İçermemektedir.

 

MENENGİÇ KAHVESİ

Ürün İçerik ve Özellikleri

Yabani fıstığın kavrulup ezilmesi veya dövülmesi ile elde edilen menengiç kahvesi

 

FISTIKLI DİLBER DUDAĞI

Ürün İçerik ve Özellikleri

Un, Yumurta, Nişasta, Şeker, Fıstık, Sadeyağ ile ustalarımız tarafından hazırlanan Dilber Dudağı, tepsilere dizilerek geleneksel formunda biçimlendirildikten sonra pişirilip, mevsim ve ortam gibi özellikleri itibariyle derecelenmiş özel şerbet dökülerek müşteriye sunuma hazır hale getirilmektedir. Koruyucu ve Katkı Maddesi İçermemektedir..

FISTIK EZMESİ

Ürün İçerik ve Özellikleri

Sadece Şeker ve Fıstığın bir araya getirilip ustalarımızın maharetiyle hazırlanan fıstıkzade ezme bütün, kesilmiş ve jelatine sarılmış adet olarak tüketime sunulmaktadır.

 

SADE KURABİYE

Ürün İçerik ve Özellikleri

Un,İrmik,Şeker,Yağın karışımıyla ustalarımız tarafından hazırlanan sade kurabiyemiz özel formu verildikten sonra fırında pişirilip belirli bir süre dinlendirildikten sonra müşteriye sunuma hazır hale getirilmektedir.Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.

 

FISTIKLI KURABİYE

Ürün İçerik ve Özellikleri

Fıstık,Un,İrmik,Şeker,Yağın karışımıyla ustalarımız tarafından hazırlanan fıstıklı kurabiyemiz özel formu verildikten sonra fırında pişirilip belirli bir süre dinlendirildikten sonra müşteriye sunuma hazır hale getirilmektedir.Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.

 

SU BÖREĞİ

Ürün İçerik ve Özellikleri

Baklavalık Yufka, Antep Peyniri,Sade Yağ ile hazırlanan Antep Peynirli Su Böreği müşteriye sunulmaktadır.

 

KABUKLU ANTEP FISTIĞI

Ürün İçerik ve Özellikleri

Ben Antep Fıstığından özel olarak seçilen ve duble ana çıtlak olarak tabir edilen fıstık kavrulduktan sonra numaralı eleklerden geçirilerek paketlenip sunuma hazır edilir.

 

KÖYLÜ KAHKESİ

Ürün İçerik ve Özellikleri

Süt, Yağ,Şeker,İrmik,Susam,Çörekotu;Mayana,Un içeriğiyle geleneksel formunda hazırlanan Köylü kahkesi müşteriye sunulmaktadır. Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir

 

KAHKE

Ürün İçerik ve Özellikleri

Yağ,Şeker,Susam,Un içeriğiyle geleneksel formunda hazırlanan Antep kahkesi müşteriye sunulmaktadır. Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.

 

ANTEP FISTIĞI BOZ İÇ

Ürün İçerik ve Özellikleri

Ağustos ayının ilk haftasında Turfanda toplanan ve daha yeni yeni olgunlaşan ve halk arasında "firik veya boz-iç" diye tabir edilen, 1 kilosunda 110-170 gr fıstık içi veren, zümrüt yeşili rengi ve zengin aromasıyla en değerli fıstıktır.

 

KATMER

Ürün İçerik ve Özellikleri

Fıstık, Yufka,Kaymak,Şeker,Sade Yağın karışımıyla ustalarımız tarafından hazırlanan katmerimiz özel formu verildikten sonra fırında pişirildikten sonra müşteriye sunuma hazır hale getirilmektedir. Koruyucu ve katkı maddesi içermemektedir.

 

FISTIKLI MUSKA

Ürün İçerik ve Özellikleri

Yufka inceliğinde serilen üzüm pestilinin içerisine antep fıstığı koyularak muska şeklinde sarılması ile müşteriye sunuma hazır hale getirilmektedir. Ekstra şeker ilavasi bulunmayıp, ürünün tamamen kendi şekerini ihtiva eder.

 

FISTIKLI FITIL LOKUM

Fıstık, şeker, nişasta içeriğiyle özel olarak hazırlanan Antep fıstıklıfitil lokum ile fıstık ve lokumun en güzel tadıyla özel olarak müşteriye sunuma hazır hale getirilmektedir.

 

ÇIFTE KAVRULMUŞ LOKUM

Ürün İçerik ve Özellikleri

Fıstık, şeker, nişasta içeriğiyle özel olarak hazırlanan Antep fıstıklı çifte kavrulmuş lokum ile fıstık ve lokumun en güzel tadıyla tam kıvamında ekstra kavrulmuş olarak müşteriye sunuma hazır hale getirilmektedir.

 

ANTEP FISTIKLI KROKAN

Antep Fıstık, Şeker ve Bal içeriğiyle özel olarak hazırlanan krokanlar kare dilimler halinde kesildikten sonra ambalajlanıp sunuma hazır hale getirilmektedir. Koruyucu ve Katkı Maddesi içermemektedir.